Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

DUŻO NOWYCH OFERT KAŻDEGO DNIA

AMBERCARE24 każdego dnia posiada kilkanaście nowych, atrakcyjnych ofert pracy. Wszystkie oferty publikowane są na naszej stronie www.ambercare24.pl w zakładce OFERTY PRACY. Każda oferta jest dokładnie opisana, podane jest wynagrodzenie za pracę w Euro netto, czyli tyle ile Opiekunka otrzymuje „na rękę”. Oferty posiadają numery kolejne a w ich opisie jest wyszczególnione imię i telefon do koordynatorki, która daną ofertą przedstawia. Osoba zainteresowana pracą może wyszukać sobie ” dopasowaną ” do swoich umiejętności i oczekiwań ofertę i zgłosić się do niej telefonicznie lub E-mailem. Wszystkie oferty są sprawdzone i dokładnie opisane.

Osoby zgłaszające się do firmy będą otrzymywały oferty automatycznie. Nasi pracownicy będą błyskawicznie oddzwaniać do nich, przedstawiając im wszystkie oferty dostosowane do ich oczekiwań i umiejętności.

Oferty podzielone są na grupy ze względu na : wymaganą znajomość języka niemieckiego, rejon wykonywania pracy w Niemczech lub Luksemburgu, pracę dla kobiety opiekunki lub mężczyzny jako opiekuna.

Określenie SUPER OFERTA oznacza ofertę, która jest bardzo atrakcyjna dla Kandydata. Jej atrakcyjność może wynikać z wielu czynników np.: wysokiej stawki, prostych czynności przy Podopiecznym, atrakcyjnej lokalizacji, itp. Dopisek plus BONUS określa dodatkową kwotę jaką Opiekunka lub Opiekun otrzyma niezależnie od ustalonej kwoty.

Zapraszamy do częstego odwiedzania zakładki OFERTY PRACY każdego dnia i szukania dla siebie wymarzonej posady.

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005

LETNIA PROMOCJA !
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące lub dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.

LETNIA PROMOCJA ! w gwarze śląskiej….

Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń