Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

GRZYBICA U OSÓB W PODESZŁYM WIEKU

Obecnie na świecie GRZYBICA jest wszędobylska. Atakuje coraz większe populacje ludzi. Przyczynia się do tego nie tylko wzrost stosowania antybiotyków czyli lekarstw obniżających odporność ale także popularniejsze korzystanie z saun, basenów, hoteli. Grzybica stóp i paznokci atakuje zwłaszcza ludzi po 60-tce.

Do czynników zagrożenia należy zaliczyć zaburzenia układu krążenia, urazy kończyn dolnych, otyłość, cukrzyca, zaburzenia hormonalne.

Jest to choroba zaraźliwa i podczas opieki nad osobą chora na grzybicę, trzeba zachować szczególne środki ostrożności, bezwzględnie używać rękawiczek jednorazowych, wyparzać naczynia i sztućce, dbać o higienę w łazience i WC, nie używać kapci i butów podopiecznego, jego ręcznika, itp…

Choroba jest trudna do wyleczenia i wymaga konsultacji lekarskiej oraz przestrzegania dyscypliny leczenia.

Grzybice skóry wywołują dermatofity. Typowe dla grzybicy skóry są zaczerwienione, swędzące lub piekące ogniska, które stopniowo się powiększają. U ludzi starszych występuje najczęściej grzybica stóp i paznokci.
W grzybicy stóp chory odczuwa przykre swędzenie stóp, między palcami grube, brunatne łuski skórne, pęknięcia lub pozbawione naskórka wilgotne powierzchnie.
W grzybicy paznokci płytka paznokcia traci swoją przejrzystość, staje się gruba, krucha, żółtobrązowa. Paznokcie są wrażliwe na ucisk, co często utrudnia chodzenie. Podobne zmiany stwierdza się niekiedy również na paznokciach rąk.

W leczeniu stosuje się miejscowe preparaty przeciwgrzybiczne lub leczenie ogólne.

Więcej o Grzybicy można przeczytać na poniższych linkach:

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,107103,18001908,Skora_osob_starszych___najczestsze_problemy_i_srodki.html
https://portal.abczdrowie.pl/grzybica-paznokci
https://www.pfm.pl/baza_chorob/dermatologia-praktyczna/leczenie-grzybicy-paznokci/24
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzybica
https://www.naturalna-medycyna.com.pl/grzybice-wrog-nr-1-grzybica-candida-grzybica-pochwy/candida-leczenie-grzybicy-candida.html

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005

LETNIA PROMOCJA ! po śląsku….
Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
 LETNIA PROMOCJA ! tłumaczenie….
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące i dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń