Godziny Pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

GRZYBICA U OSÓB W PODESZŁYM WIEKU

Obecnie na świecie GRZYBICA jest wszędobylska. Atakuje coraz większe populacje ludzi. Przyczynia się do tego nie tylko wzrost stosowania antybiotyków czyli lekarstw obniżających odporność ale także popularniejsze korzystanie z saun, basenów, hoteli. Grzybica stóp i paznokci atakuje zwłaszcza ludzi po 60-tce.

Do czynników zagrożenia należy zaliczyć zaburzenia układu krążenia, urazy kończyn dolnych, otyłość, cukrzyca, zaburzenia hormonalne.

Jest to choroba zaraźliwa i podczas opieki nad osobą chora na grzybicę, trzeba zachować szczególne środki ostrożności, bezwzględnie używać rękawiczek jednorazowych, wyparzać naczynia i sztućce, dbać o higienę w łazience i WC, nie używać kapci i butów podopiecznego, jego ręcznika, itp…

Choroba jest trudna do wyleczenia i wymaga konsultacji lekarskiej oraz przestrzegania dyscypliny leczenia.

Grzybice skóry wywołują dermatofity. Typowe dla grzybicy skóry są zaczerwienione, swędzące lub piekące ogniska, które stopniowo się powiększają. U ludzi starszych występuje najczęściej grzybica stóp i paznokci.
W grzybicy stóp chory odczuwa przykre swędzenie stóp, między palcami grube, brunatne łuski skórne, pęknięcia lub pozbawione naskórka wilgotne powierzchnie.
W grzybicy paznokci płytka paznokcia traci swoją przejrzystość, staje się gruba, krucha, żółtobrązowa. Paznokcie są wrażliwe na ucisk, co często utrudnia chodzenie. Podobne zmiany stwierdza się niekiedy również na paznokciach rąk.

W leczeniu stosuje się miejscowe preparaty przeciwgrzybiczne lub leczenie ogólne.

Więcej o Grzybicy można przeczytać na poniższych linkach:

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,107103,18001908,Skora_osob_starszych___najczestsze_problemy_i_srodki.html
https://portal.abczdrowie.pl/grzybica-paznokci
https://www.pfm.pl/baza_chorob/dermatologia-praktyczna/leczenie-grzybicy-paznokci/24
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzybica
https://www.naturalna-medycyna.com.pl/grzybice-wrog-nr-1-grzybica-candida-grzybica-pochwy/candida-leczenie-grzybicy-candida.html

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 49 77 70

+ 48 730 49 77 71

WYMAGANIA STAWIANE OPIEKUNKOM

PORADY ZAWODOWE I KULINARNE

NIEMCY, LUKSEMBURG, ludzie, zwyczaje

OSOBY STARSZE DO OPIEKI

PROMOCJA LETNIA !

Promocja jest ważna od dnia 1 lipca do dnia 31 sierpnia 2019 roku.

Każda Opiekunka i Opiekun, którzy wyjadą do pracy za granica z naszą firmą w terminie od 1 lipca 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku i pozostaną na zleceniu bez przerwy pełne 2 miesiące, otrzymają dodatkowe 100 euro netto do wynagrodzenia, a jeżeli zdecydują się zostać pełne 3 miesiące lub dłużej, to otrzymają 150 euro netto.

Kwota premii zostanie doliczona do wynagrodzenia wypłacanego po zakończonym pobycie na danym zleceniu w formie bonusu jednorazowego !

Uwaga: aby otrzymać premię nie jest istotne kiedy Opiekunka lub Opiekun zakończy pracę. Ważne jest aby wyjazd został zrealizowany w przedziale czasowym 1 lipca – 31 sierpnia i aby Opiekun lub Opiekunka przebywał na zleceniu okres 2 miesięcy lub 3 miesięcy i dłużej, bez zjazdu do Polski.

Podane wartości premii są wartościami netto, czyli tyle ile Opiekunka otrzymuje na rękę ! 

AKTUALNE PROMOCJE !
↑ Zwiń↓ Rozwiń