Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

JAKIE CZYNNOŚCI WYKONUJE OPIEKUNKA/ OPIEKUN ?

Poniżej przedstawiamy Państwu główne aspekty pracy Opiekunki /Opiekuna Osób Starszych w Niemczech i Luksemburgu w oparciu o legalne zatrudnienie w AMBERCARE24.

JAKIE CZYNNOŚCI WYKONUJE OPIEKUNKA/ OPIEKUN ?

Opiekunka/Opiekun mieszkają w domu osoby, którą się opiekują (w Niemczech lub w Luksemburgu ). Posiadają oddzielny, umeblowany pokój wyłącznie do własnej dyspozycji. Zakres czynności jest dostosowany do potrzeb Osoby Podopiecznej i funkcjonowania domu. Nadrzędną rolą każdej Opiekunki/ Opiekuna jest kompleksowa opieka nad osobą Podopieczną. Opiekunka/ Opiekun nie wykonują żadnych czynności medycznych, które są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla wykwalifikowanego niemieckiego personelu medycznego.

Dokładny zakres czynności jest ściśle powiązany ze stanem zdrowia osoby Podopiecznej. Zwykle należy do niego pomoc w utrzymaniu higieny osobistej i pielęgnacja osoby podopiecznej. Jeśli stan Podopiecznego tego wymaga, Opiekunka/ Opiekun pomagają również w zmianie wkładek dla dorosłych lub pieluchomajtek. Wszystkie czynności higieniczne Opiekunka/Opiekun powinni wykonywać w rękawiczkach jednorazowych, które rodzina Podopiecznego jest zobowiązana zakupić.

Jeśli osoba potrzebująca pomocy ma problemy z mobilnością, Opiekun/Opiekunka wspiera taką osobę we wstawaniu lub siadaniu, położeniu się do łóżka, w poruszaniu się po mieszkaniu, a w trakcie wyjść z domu, towarzyszy jej na spacerach.

Jeśli stan Podopiecznego tego wymaga, Opiekun/Opiekunka, pomaga Podopiecznemu w spożywaniu posiłków.

Jeśli chodzi o prowadzenie domu, Opiekun/Opiekunka utrzymuje w czystości pomieszczenia codziennego użytku, gotuje, robi zakupy, kontaktuje się z rodziną Podopiecznego, towarzyszy w wizytach lekarskich, kupuje leki w aptece po otrzymaniu recepty od lekarza.

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005

LETNIA PROMOCJA !
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące lub dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.

LETNIA PROMOCJA ! w gwarze śląskiej….

Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń