Godziny Pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

JAKIE CZYNNOŚCI WYKONUJE OPIEKUNKA/ OPIEKUN ?

Poniżej przedstawiamy Państwu główne aspekty pracy Opiekunki /Opiekuna Osób Starszych w Niemczech i Luksemburgu w oparciu o legalne zatrudnienie w AMBERCARE24.

JAKIE CZYNNOŚCI WYKONUJE OPIEKUNKA/ OPIEKUN ?

Opiekunka/Opiekun mieszkają w domu osoby, którą się opiekują (w Niemczech lub w Luksemburgu ). Posiadają oddzielny, umeblowany pokój wyłącznie do własnej dyspozycji. Zakres czynności jest dostosowany do potrzeb Osoby Podopiecznej i funkcjonowania domu. Nadrzędną rolą każdej Opiekunki/ Opiekuna jest kompleksowa opieka nad osobą Podopieczną. Opiekunka/ Opiekun nie wykonują żadnych czynności medycznych, które są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla wykwalifikowanego niemieckiego personelu medycznego.

Dokładny zakres czynności jest ściśle powiązany ze stanem zdrowia osoby Podopiecznej. Zwykle należy do niego pomoc w utrzymaniu higieny osobistej i pielęgnacja osoby podopiecznej. Jeśli stan Podopiecznego tego wymaga, Opiekunka/ Opiekun pomagają również w zmianie wkładek dla dorosłych lub pieluchomajtek. Wszystkie czynności higieniczne Opiekunka/Opiekun powinni wykonywać w rękawiczkach jednorazowych, które rodzina Podopiecznego jest zobowiązana zakupić.

Jeśli osoba potrzebująca pomocy ma problemy z mobilnością, Opiekun/Opiekunka wspiera taką osobę we wstawaniu lub siadaniu, położeniu się do łóżka, w poruszaniu się po mieszkaniu, a w trakcie wyjść z domu, towarzyszy jej na spacerach.

Jeśli stan Podopiecznego tego wymaga, Opiekun/Opiekunka, pomaga Podopiecznemu w spożywaniu posiłków.

Jeśli chodzi o prowadzenie domu, Opiekun/Opiekunka utrzymuje w czystości pomieszczenia codziennego użytku, gotuje, robi zakupy, kontaktuje się z rodziną Podopiecznego, towarzyszy w wizytach lekarskich, kupuje leki w aptece po otrzymaniu recepty od lekarza.

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 49 77 70

+ 48 730 49 77 71

WYMAGANIA STAWIANE OPIEKUNKOM

PORADY ZAWODOWE I KULINARNE

NIEMCY, LUKSEMBURG, ludzie, zwyczaje

OSOBY STARSZE DO OPIEKI

PROMOCJA LETNIA !

Promocja jest ważna od dnia 1 lipca do dnia 31 sierpnia 2019 roku.

Każda Opiekunka i Opiekun, którzy wyjadą do pracy za granica z naszą firmą w terminie od 1 lipca 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku i pozostaną na zleceniu bez przerwy pełne 2 miesiące, otrzymają dodatkowe 100 euro netto do wynagrodzenia, a jeżeli zdecydują się zostać pełne 3 miesiące lub dłużej, to otrzymają 150 euro netto.

Kwota premii zostanie doliczona do wynagrodzenia wypłacanego po zakończonym pobycie na danym zleceniu w formie bonusu jednorazowego !

Uwaga: aby otrzymać premię nie jest istotne kiedy Opiekunka lub Opiekun zakończy pracę. Ważne jest aby wyjazd został zrealizowany w przedziale czasowym 1 lipca – 31 sierpnia i aby Opiekun lub Opiekunka przebywał na zleceniu okres 2 miesięcy lub 3 miesięcy i dłużej, bez zjazdu do Polski.

Podane wartości premii są wartościami netto, czyli tyle ile Opiekunka otrzymuje na rękę ! 

AKTUALNE PROMOCJE !
↑ Zwiń↓ Rozwiń