Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

NAJWYŻSZE ZAROBKI NA RYNKU OPIEKI

Od lat staramy się płacić naszym Opiekunkom i Opiekunom najwyższe stawki. Wysokie wynagrodzenie jest oczywiście motywacją do pracy i zapewnia maksymalną satysfakcję. Codziennie posiadamy kilkanaście nowych ofert pracy, więc KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. Zróżnicowanie ofert pracy wynika z prostego faktu, że w opiece nie ma identycznych posad, identycznego zakresu obowiązków i identycznego stanu fizycznego Podopiecznego. Można znaleźć jednakże pewne podobieństwa wspólne dla wszystkich ofert.

W opiece największy wpływ na zarobki mają: znajomość języka niemieckiego Opiekunki lub Opiekuna oraz zakres czynności wykonywanych przy Podopiecznym. Regułą jest, że im lepsza znajomość niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie i większy wybór ofert.

Na zarobki wpływają także inne cechy oferty: doświadczenie Opiekunki lub Opiekuna, posiadanie prawa jazdy, ukończone kursy …, ale także zwykłe życiowe umiejętności: doświadczenie w prowadzeniu domu, motywacja do pracy, pracowitość….

To wszystko daje możliwość bardzo elastycznego podejścia do wyboru oferty.

Czasami wysoka motywacja i gotowość podjęcia wyzwania, więcej znaczą niż umiejętności, które zazwyczaj nabywa się w trakcie pracy.

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005

LETNIA PROMOCJA !
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące lub dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.

LETNIA PROMOCJA ! w gwarze śląskiej….

Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń