Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

PORADY DLA OPIEKUNEK

Na stronie PORADY DLA OPIEKUNEK każdy znajdzie coś dla siebie. Głównym zamierzeniem jest przedstawienie wszystkiego z czym Opiekunka lub Opiekun Osób Starszych może zetknąć się podczas swojej pracy. Dodatkowo prezentujemy moc różnego rodzaju porad z życia codziennego i prac domowych.

Tak więc, można znaleźć tu dużo fachowych porad jak opiekować się osobą starszą, leżącą, posiadającą problemy z poruszaniem się (patrz: PORADY ZAWODOWE DLA OPIEKUNÓW), propozycje posiłków dla osób starszych (patrz: PORADY KULINARNE Z PRZEPISAMI), jakie diety stosować w określonych schorzeniach wraz z poradami dietetyków i prawdziwych praktyków (patrz: DIETY W OKREŚLONYCH SCHORZENIACH).

Dla osób pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu popularnych czynności domowych przygotowaliśmy szereg porad z dbaniem o urodę włącznie (patrz: PRAKTYCZNE PORADY DOMOWE), a dla tych co cenią codzienną gimnastykę lub chcą poznać tradycję kraju, w którym pracują, mamy mnóstwo ciekawych spostrzeżeń naszych Opiekunek i Opiekunów (patrz: ĆWICZENIA I RELAX, PORADY DLA PRZEBYWAJĄCYCH W NIEMCZECH i LUKSEMBURGU, JAK TELEFONOWAĆ DO POLSKI?).

Na końcu przygotowaliśmy słownik trudnych pojęć i wyrazów, które pojawiają się w różnych tekstach i mogą niekiedy utrudniać właściwe zrozumienie treści (SŁOWNIK TRUDNYCH OKREŚLEŃ używanych na naszej stronie).

Strona PORADY DLA OPIEKUNEK jest ustawicznie rozbudowywana. Jeżeli ktoś pragnie podzielić się z nami swoimi cennymi uwagami, spostrzeżeniami lub dodać coś ciekawego do treści tej strony, to prosimy o kontakt na podany adres e-mail: hurt@ambercare.pl

LETNIA PROMOCJA !
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące lub dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.

LETNIA PROMOCJA ! w gwarze śląskiej….

Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń