Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

PORADY ZAWODOWE I KULINARNE

Na naszej stronie każdy znajdzie coś dla siebie! Klikając zakładkę PORADY DLA OPIEKUNEK znajdziecie dużo cennych porad i wskazówek dotyczących opieki, chorób podopiecznych, życia codziennego w Niemczech i Luksemburgu.

Dla osób pragnących zgłębić wiedzę o schorzeniach i chorobach osób starszych, polecamy zakładkę PORADY ZAWODOWE DLA OPIEKUNEK, a w niej dział POPULARNE CHOROBY SENIORÓW.

Dla tych, którzy pragną poszerzyć wiedze o czynnościach opiekuńczych, polecamy zakładki: WYKONYWANIE CZYNNOŚCI HIGIENICZNYCH , WYKONYWANIE TRANSFERU, WYMIANA PAMPERSÓW i kolejne następne, wzbogacone o czytelne filmy instruktażowe.

Osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę na temat żywienia lub przygotowywania posiłków, powinny skorzystać z zakładki PORADY KULINARNE Z PRZEPISAMI, w której znajdą: JAK ŻYWIĆ OSOBY STRSZE ?, JAK DOBRZE GOTOWAĆ ?, JAK ROBIĆ ZAKUPY W NIEMCZECH I LUKSEMBURGU ? i inne przydatne porady. W tej części dostępnych jest wiele przepisów na potrawy przygotowywane codziennie i od święta.

Nie zapomnieliśmy także o tych wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w stosowaniu odpowiedniej diety dla swojego Podopiecznego. Dla nich poświęcona jest zakładka DIETY W OKREŚLONYCH SCHORZENIACH, zawierająca wiele sprawdzonych, praktycznych porad.

PRAKTYCZNE PORADY DOMOWE to dział poświęcony praktycznym, sprawdzonym przez gospodynie domowe, sposobom radzenia sobie z rozmaitymi problemami typu: usunięcie uporczywej plamy, przechowywanie ubrań, czyszczenie butów, itp.

W zakładce JAK DZWONIĆ DO POLSKI ? znajdziecie wskazówki jak utrzymywać kontakt z rodziną w Polsce, a w PORADY DLA PRZEBYWAJĄCYCH W NIEMCZECH …. dowiecie się na co zwrócić uwagę przebywając za granicą.

Nie zapomnieliśmy także o odrobinie relaksu w trakcie pracy Opiekunki lub Opiekuna Osób Starszych. Zakładka ĆWICZENIA I RELAKS jest przeznaczona dla tych, którzy chcą trochę poćwiczyć, odprężyć się lub po prostu przeczytać coś ciekawego.

Na samym końcu PORADY DLA OPIEKUNEK możecie znaleźć SŁOWNIK TRUDNYCH POJĘĆ. Są to wszelkie pojęcia zastosowane w tekstach, które mogą sprawić trudności w zrozumieniu tekstu, a czasami są naszymi, wewnętrznymi własnymi kategoriami. Spotkacie się z opisem co oznacza np.: znajomość języka niemieckiego KOMUNIKATWNA albo co oznacza pojęcie STAN TERMINALNY. Wszystko to ma służyć lepszemu zrozumieniu treści strony i opisów w niej zawartych, szczególnie przy ofertach pracy przedstawianych w części OFERTY PRACY.

Zakładka PORADY DLA OPIEKUNEK jest non stop rozbudowywana, jeżeli ktoś pragnie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami lub uwagami albo ciekawym przepisem na pyszne danie, to prosimy o kontakt E-mailem na adres: hurt@ambercare.pl

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005

WYMAGANIA STAWIANE OPIEKUNKOM

PORADY ZAWODOWE I KULINARNE

NIEMCY, LUKSEMBURG, ludzie, zwyczaje

OSOBY STARSZE DO OPIEKI

LETNIA PROMOCJA !
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące lub dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.

LETNIA PROMOCJA ! w gwarze śląskiej….

Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń