Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

PROSTE I BŁYSKAWICZNE ZAŁATWIANIE FORMALNOŚCI

Nasza firma błyskawicznie załatwia formalności. Wystarczy telefon kontaktowy lub E-mail, a resztę załatwimy za Ciebie.

Pomocny bywa E-mail, więc jeżeli nie posiadasz własnego adresu, to skorzystaj z pomocy drugiej osoby posiadającej adres i dostęp do komputera.

Przed rozmową z nami przygotuj podstawowe dokumenty pozwalające sprawdzić Twoją tożsamość, umiejętności i kwalifikacje (jeżeli posiadasz certyfikaty i dyplomy) lub telefony z referencjami do rodzin u których pracowałaś /-eś. Pamiętaj, rodziny w Niemczech i Luksemburgu błyskawicznie decydują się na Opiekuna ze sprawdzonymi referencjami !

Ważne, abyś posiadał aktualne, wyraźne, dobrej jakości zdjęcie. Jeżeli nie posiadasz zdjęcia poproś, aby ktoś bliski zrobił Ci zdjęcie telefonem. Pamiętaj, że dobre, czytelne zdjęcia wychodzą najlepiej na jasnym tle w świetle dziennym, rozproszonym (unikaj bezpośredniego, mocnego słońca i mrocznych pomieszczeń, nie stosuj ostrego makijażu – rada dla pań, bądź jak najbardziej naturalną osobą, uśmiechniętą, sympatyczną ). Ważne, na zdjęciu nie może być osób drugich, ulubionych zwierzaków lub innych domowników.

Końcowym etapem jest rozmowa w języku niemieckim. Jeśli nie używałaś/-eś dłuższy czas języka niemieckiego, przypomnij sobie podstawowe zwroty dotyczące prowadzenia domu oraz opieki nad osobą starszą.  Rozmowa kwalifikacyjna jest krótka i rzeczowa, a dotyczy wyłącznie Twojego doświadczenia w pracy przy opiece nad osobami starszymi i Twoich umiejętności zrozumienia i mówienia po niemiecku.

Później możesz spodziewać się już tylko ofert pracy ….

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005

LETNIA PROMOCJA !
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące lub dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.

LETNIA PROMOCJA ! w gwarze śląskiej….

Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń