Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

WSZYSTKO O WYJEŹDZIE I POWROCIE

Wyjazd i powrót do Polski jest nieodzownym elementem pracy Opiekunki lub Opiekuna za granicą. AMBERCARE24 organizuje przejazdy w oparciu o sprawdzonych przewoźników. Prawie zawsze są to małe busy świadczące usługi przewozowe „od drzwi do drzwi” (bezpośrednio z adresu zamieszkania Opiekunki/Opiekuna w Polsce, pod wskazany adres w Niemczech i Luksemburgu) lub linie autokarowe tzw. autokary liniowe, wyjeżdżające z przystanków w dużych miastach polskich i analogicznie dowożące do dużych miast za granicą. W tym drugim przypadku Opiekunka jest dowożona indywidualnie pod dom osoby Podopiecznej bezpośrednio przez rodzinę Podopiecznego lub naszego koordynatora.

Jak wygląda przejazd busem „od drzwi do drzwi”?
Po podpisaniu umowy, AMBERCARE24 zamawia transport dla Opiekunki/Opiekuna. Opiekunka/Opiekun otrzymują informację SMS lub telefonicznie o dokonanej rezerwacji, dane firmy transportowej i numer telefonu do biura przewoźnika.
Ważne jest, aby w przeddzień wyjazdu i w samym dniu wyjazdu, Opiekunka posiadała czynny, naładowany telefon do kontaktu, i to koniecznie ten sam, który wskazała do kontaktu naszej firmie.
W trakcie podróży Opiekunka powinna posiadać czynny telefon, aby zapewnić stały kontakt z naszą firmą. W dobrym zwyczaju jest, jak Opiekunka na 1 godzinę przed planowanym przybyciem (potwierdzonym przez kierowcę), zadzwoni do rodziny lub do swojej zmienniczki i poinformuje ich o godzinie przyjazdu.

W przypadku wyjazdów do Niemiec lub Luksemburga z Polski odbiory Opiekunek odbywają się najczęściej w godzinach wczesno-porannych.
W przypadku powrotu z Niemiec lub Luksemburga do Polski procedura jest identyczna z tą różnicą, że odbiory Opiekunek odbywają się najczęściej w godzinach porannych lub przedpołudniowych.
Z naszego doświadczenia wynika, że kierowcy akceptują dwie torby podróżne średniej wielkości o wadze około 30 kg, ale dobrze jest przed wyjazdem skontaktować się z firmą przewozową i dopytać dokładnie o ilość i wagę zabieranego ze sobą bagażu.
Jak wygląda procedura przejazdu autokarem liniowym ?
Autokary liniowe kursują pomiędzy dużymi miastami w Polsce i za granicą.
Podróż autokarem niesie za sobą konieczność samodzielnego dotarcia na przystanek w Polsce. Za granicą Opiekunka ma zapewniony odbiór ( lub dowóz ) przez rodzinę Podopiecznego albo naszego koordynatora.
AMBERCARE24 po podpisaniu umowy przez Zleceniobiorcę dokonuje zakupu biletu na przejazd autokarem. Opiekunka otrzymuje SMS-em numer biletu autokarowego ze szczegółowymi danymi, tzn. datą wyjazdu, adresem przystanku, z którego odjeżdża autokar oraz godziną wyjazdu i przyjazdu na miejsce.
Każda linia autokarowa posiada własne ograniczenia odnośnie ilości bagażu. Z naszego doświadczenia wynika, że linie akceptują 1 szt. bagażu właściwego (max do 25 kg) plus 1 szt bagażu podręcznego. Niemniej prosimy, aby zawsze sprawdzić to bezpośrednio u przewoźnika najlepiej na jego stronie w Internecie.
Ważne informację ogólne:
U wszystkich przewoźników jest kategoryczny zakaz wsiadania do środków transportu pod wpływem alkoholu i picia alkoholu lub palenia papierosów ( wewnątrz busa lub autokaru ) podczas przejazdu. Grozi to natychmiastowym usunięciem pasażera z pojazdu.
Pasażer powinien się stawić na przystanku, z którego odjeżdża autokar 30 minut przed planowaną godziną odjazdu.
W trakcie przejazdu mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności wydłużające podróż, np. korki na trasie, dlatego warto zabrać ze sobą kanapki i coś do picia.
Kierowcy małych busów w trakcie podróży zawsze robią przerwy na stacjach benzynowych, można więc kupić sobie jakąś przekąskę lub kawę.
Toalety w Niemczech są płatne i zazwyczaj kosztują ok. 0,5 –1 euro.

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005

LETNIA PROMOCJA !
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące lub dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.

LETNIA PROMOCJA ! w gwarze śląskiej….

Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń