Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Ponad

120

Ofert Pracy

 

WYMAGANIA STAWIANE OPIEKUNOM

Opiekunka osób starszych nie wykonuje czynności medycznych, dlatego nie ma specjalnych ograniczeń związanych z wykonywaniem tej pracy. Jednak specyfika i lokalizacja wykonywanej pracy powoduje, że nie każdy może być dobrym opiekunem. Poniżej prezentujemy 3-y główne wymagania stawiane naszym Opiekunkom i Opiekunom Osób Starszych do pracy w Niemczech i Luksemburgu.

Pkt. 1

Każda osoba pracująca jako Opiekunka lub Opiekun osoby starszej powinna posiadać doświadczenie w opiece. Trzeba mieć serce do tej pracy! Nie chodzi tylko o życzliwość i dar empatii, ale także o siłę woli. Opiekując się osobą starszą, schorowaną, towarzyszymy jej w życiu codziennym, pomagamy w prowadzeniu domu, dotrzymujemy jej towarzystwa oraz pomagamy w czynnościach higienicznych. Zakres czynności i obowiązków zależy od stanu osoby Podopiecznej. Opiekunka powinna być osobą aktywną, pozytywną, życzliwą, odporną na stres, potrafiącą prowadzić dom i gotową do pomocy Osobie Starszej i Potrzebującej.

Pkt. 2

Opiekunka lub Opiekun osoby starszej powinna posiadać umiejętność kontaktowania się z podopiecznym i jego rodziną w ich ojczystym języku, czyli niemieckim (ewentualnie języku francuskim w przypadku naszych Klientów mieszkających w Luksemburgu).

Większość naszych Klientów oczekuje tego, aby Opiekunka potrafiła się porozumieć w języku niemieckim, chociażby na poziomie komunikatywnym. W AMBERCARE24 wyróżniamy cztery poziomy umiejętności znajomości języka niemieckiego: BARDZO DOBRY, DOBRY, KOMUNIKATYWNY, PODSTAWOWY oraz poziom ZEROWY , czyli bez znajomości.

Przeważająca ilość ofert dedykowana jest Kandydatom posiadającym dobrą i komunikatywną znajomość języka niemieckiego.

Im wyższy poziom znajomości języka, tym proponowane jest wyższe wynagrodzenie.

Pkt. 3

Opiekunka lub Opiekun powinien być w odpowiednim wieku. Generalnie poszukujemy Kandydatów w wieku 30-65 lat, sprawnych fizycznie, posiadających doświadczenie w opiekowaniu się osobami starszymi i potrzebującymi, ale ani górna ani dolna granica wieku nie jest sztywno określona. Z naszego doświadczenia wynika, że rodziny niemieckie poszukujące legalnie pracujących opiekunek, rzadziej decydują się na Opiekunki i Opiekunów starszych niż 65 lat oraz młodszych niż 30 lat. Nasza firma nie ma wpływu na decyzję rodziny, ponieważ zawsze to rodzina Podopiecznego decyduje o wyborze opiekunki, tak samo, jak sama opiekunka decyduje o wyborze posady (rodziny, do której pojedzie).

Ważna informacja: Podczas zgłaszania się do pracy w roli Opiekunki osób starszych potrzebujemy aktualnego zdjęcia Kandydata. W przypadku braku takiego zdjęcia, nie mamy możliwości przedstawienia Kandydata rodzinie.

Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005

WYMAGANIA STAWIANE OPIEKUNKOM

PORADY ZAWODOWE I KULINARNE

NIEMCY, LUKSEMBURG, ludzie, zwyczaje

OSOBY STARSZE DO OPIEKI

LETNIA PROMOCJA !
Ambercare24 gwarantuje każdej Opiekunce, która wyjedzie do pracy z naszą firmą w terminie od 21 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku na okres 2 miesięcy bonus w kwocie 100 euro netto. Jeżeli Opiekunka przepracuje 3 miesiące bez zjazdu otrzyma bonus w kwocie 150 euro netto. A opiekunka, która przepracuje 4 miesiące lub dłużej otrzyma bonus w kwocie 250 euro netto. Promocja aktualna do odwołania.

LETNIA PROMOCJA ! w gwarze śląskiej….

Słuchejcie dziołchy, co do łopieki do Nimców jeździcie ! Amberker do wom rychtik to, czego łod innych nie dostaniecie ! Yno u nas każdo kiero do roboty wyjedzie łod 21 kwiytnia, do 31 siyrpnia na cołkie 2 miesionce dostanie łod Ambera aż 100 ojro na rynka za darmo !
Jak w robocie bydzie 3 miesionce bez przijeżdżania do dom, to i 150 ojro bydzie wasze! A jak rychtik kocho robić i cołki 4 miesionce do nos nie przijedzie, to aże 250 ojro do kapsy dostanie!
Zgłoszejcie się do nas wartko, szczyrknijcie telefonym, albo napiszcie mejlym. Yno drapko, bo roboty może braknąć do wszystkich!
Czekomy na wos do łodwołanio.
LETNIA PROMOCJA !
↑ Zwiń↓ Rozwiń