Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Niemcy. Kwarantanna w Niemczech – Opiekunki zwolnione z obowiązku kwarantanny.

A jednak Niemcy, podobnie jak Polacy, wprowadzają od 10 kwietnia obowiązek 14 dniowej kwarantanny dla osób, które wjeżdżają do Niemiec. Zasady różnia się jednak od kwarantnny z naszych granic.

Od tej daty, każdy kto nie będzie posiadał ważnego powodu przyjazdu do Niemiec, nie będzie mógł wjechać. Obywatele Niemiec, UE, państw należących do strefy Schengen lub długotrwale mieszkający w Niemczech i ich rodziny, mogą wrócić do miejsca zamieszkania.

Kwarantanna obowiązuje już po kilkudniowym pobycie za granicami Niemiec i dotyczy głównie  Niemców. Nie obejmuje opiekunek jako grupy zawodowej przyjeżdżającej do Niemiec w celu zawodowym.

Oficjalnie kwarantanna nie będzie obowiązywała osób, które z ważnych powodów zawodowych wjeżdżają do Niemiec lub z nich wyjeżdżają, pod warunkiem, że nie wykazują objawów chorobowych.

Wszyscy pasażerowie busów będą zobowiązani do ujawnienia swojej tożsamości, planu podróży, danych kontaktowych. Wykonywać to mają firmy przewożące, które powinny przekazać dokumenty odpowiednim organom.

Dodatkowo osoby dojeżdżające do pracy są wyłączone z nowych ograniczeń, a swobodny przepływ towarów nie jest naruszony.

 

Wyjedź z nami i skorzystaj z naszych premii! 

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mail!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

E-mail: rekrutacja@ambercare24.pl

pon-pt  8:00 – 16:00 

 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń