Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

PORADY ZAWODOWE I KULINARNE

Na naszej stronie każdy znajdzie coś dla siebie! Klikając zakładkę PORADY DLA OPIEKUNEK znajdziecie dużo cennych porad i wskazówek dotyczących opieki, chorób podopiecznych, życia codziennego w Niemczech i Luksemburgu.

Dla osób pragnących zgłębić wiedzę o schorzeniach i chorobach osób starszych, polecamy zakładkę PORADY ZAWODOWE DLA OPIEKUNEK, a w niej dział POPULARNE CHOROBY SENIORÓW.

Dla tych, którzy pragną poszerzyć wiedze o czynnościach opiekuńczych, polecamy zakładki: WYKONYWANIE CZYNNOŚCI HIGIENICZNYCH , WYKONYWANIE TRANSFERU, WYMIANA PAMPERSÓW i kolejne następne, wzbogacone o czytelne filmy instruktażowe.

Osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę na temat żywienia lub przygotowywania posiłków, powinny skorzystać z zakładki PORADY KULINARNE Z PRZEPISAMI, w której znajdą: JAK ŻYWIĆ OSOBY STRSZE ?, JAK DOBRZE GOTOWAĆ ?, JAK ROBIĆ ZAKUPY W NIEMCZECH I LUKSEMBURGU ? i inne przydatne porady. W tej części dostępnych jest wiele przepisów na potrawy przygotowywane codziennie i od święta.

Nie zapomnieliśmy także o tych wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w stosowaniu odpowiedniej diety dla swojego Podopiecznego. Dla nich poświęcona jest zakładka DIETY W OKREŚLONYCH SCHORZENIACH, zawierająca wiele sprawdzonych, praktycznych porad.

PRAKTYCZNE PORADY DOMOWE to dział poświęcony praktycznym, sprawdzonym przez gospodynie domowe, sposobom radzenia sobie z rozmaitymi problemami typu: usunięcie uporczywej plamy, przechowywanie ubrań, czyszczenie butów, itp.

W zakładce JAK DZWONIĆ DO POLSKI ? znajdziecie wskazówki jak utrzymywać kontakt z rodziną w Polsce, a w PORADY DLA PRZEBYWAJĄCYCH W NIEMCZECH …. dowiecie się na co zwrócić uwagę przebywając za granicą.

Nie zapomnieliśmy także o odrobinie relaksu w trakcie pracy Opiekunki lub Opiekuna Osób Starszych. Zakładka ĆWICZENIA I RELAKS jest przeznaczona dla tych, którzy chcą trochę poćwiczyć, odprężyć się lub po prostu przeczytać coś ciekawego.

Na samym końcu PORADY DLA OPIEKUNEK możecie znaleźć SŁOWNIK TRUDNYCH POJĘĆ. Są to wszelkie pojęcia zastosowane w tekstach, które mogą sprawić trudności w zrozumieniu tekstu, a czasami są naszymi, wewnętrznymi własnymi kategoriami. Spotkacie się z opisem co oznacza np.: znajomość języka niemieckiego KOMUNIKATWNA albo co oznacza pojęcie STAN TERMINALNY. Wszystko to ma służyć lepszemu zrozumieniu treści strony i opisów w niej zawartych, szczególnie przy ofertach pracy przedstawianych w części OFERTY PRACY.

Zakładka PORADY DLA OPIEKUNEK jest non stop rozbudowywana, jeżeli ktoś pragnie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami lub uwagami albo ciekawym przepisem na pyszne danie, to prosimy o kontakt E-mailem na adres: hurt@ambercare.pl

 

Wyjedź z nami i skorzystaj z naszych premii! 

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mail!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

E-mail: rekrutacja@ambercare24.pl

pon-pt  8:00 – 16:00 

 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń