Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Ubezpieczenie w pracy

ZUS. Każda osoba zatrudniona w AMBERCARE24 jest zgłoszona i ubezpieczona w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przez cały okres trwania umowy zlecenia, a ubezpieczenie ważne jest w całym okresie trwania umowy, czyli zarówno podczas pobytu za granicą jak i w Polsce !

Za każdą taką osobę nasza firma regularnie odprowadza  wysokie składki ZUS. Taki system zapewnia wszystkie prawa i przywileje wynikające z ubezpieczenia przysługującego osobie zatrudnionej na umowę zlecenie.
Ubezpieczenie to obejmuje ubezpieczenie społeczne, emerytalno-rentowe, chorobowe. Ubezpieczenie jest ważne w całym okresie trwania umowy z AMBERCARE24 bez względu czy osoba taka przebywa za granicą ( w Niemczech, Luksemburgu ), czy przebywa w Polsce.  Zapewnia to pełen komfort współpracy z AMBERCARE24 zatrudnionej Opiekunce lub Opiekunowi, a szczególnie daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa, ich najbliższej rodzinie, która także korzysta z tego ubezpieczenia. Dzięki pełnej legalności pracy  właśnie rodzina osoby zatrudnionej może spać spokojnie, gdy Opiekunka lub Opiekun pracują za granicą i gdy przebywają w Polsce.
W naszej firmie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 czynny jest dział kadr, w którym każda osoba zatrudniona w Ambercare24 może otrzymać informacje na temat swojego zatrudnienia, składek, zaświadczeń i wynagrodzenia.
POLSKI TELEFON DO KONTAKTU Z DZIAŁEM KADR AMBERCARE24   +48 730 49 77 70 lub +48 730 49 77 71 wewnętrzny “3”.
EKUZ. Osoba wyjeżdżająca do pracy za granicę, aby mogła bezpłatnie korzystać z opieki doraźnej w kraju przebywania, powinna posiadać Europejska Kratę Ubezpieczenia Zdrowotnego w skrócie EKUZ wydaną  przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ).
Karta EKUZ gwarantuje pomoc specjalistów w nagłych przypadkach zagrożenia zdrowia.

Obecnie zatrudnieni w AMBERCARE24, pracując za granicą lub w Polsce, posiadają pełny komfort legalności pracy. Nikt z nich nie musi obawiać się o przyszłość własną i swojej rodziny. Dzięki legalnemu zatrudnieniu w AMBERCARE24, posiadają pełne poczucie bezpieczeństwa i pełną ochronę socjalną dla siebie i swoich bliskich.

 

Wyjedź z nami i skorzystaj z naszych premii! 

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mail!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

E-mail: rekrutacja@ambercare24.pl

pon-pt  8:00 – 16:00 

 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń