Ponad

120

Ofert Pracy

Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00

 

Porady dla opiekunek

Na stronie PORADY DLA OPIEKUNEK każdy znajdzie coś dla siebie. Głównym zamierzeniem jest przedstawienie wszystkiego z czym Opiekunka lub Opiekun Osób Starszych może zetknąć się podczas swojej pracy. Dodatkowo prezentujemy moc różnego rodzaju porad z życia codziennego i prac domowych.

Tak więc, można znaleźć tu dużo fachowych porad jak opiekować się osobą starszą, leżącą, posiadającą problemy z poruszaniem się (patrz: PORADY ZAWODOWE DLA OPIEKUNÓW), propozycje posiłków dla osób starszych (patrz: PORADY KULINARNE Z PRZEPISAMI), jakie diety stosować w określonych schorzeniach wraz z poradami dietetyków i prawdziwych praktyków (patrz: DIETY W OKREŚLONYCH SCHORZENIACH).

Dla osób pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu popularnych czynności domowych przygotowaliśmy szereg porad z dbaniem o urodę włącznie (patrz: PRAKTYCZNE PORADY DOMOWE), a dla tych co cenią codzienną gimnastykę lub chcą poznać tradycję kraju, w którym pracują, mamy mnóstwo ciekawych spostrzeżeń naszych Opiekunek i Opiekunów (patrz: ĆWICZENIA I RELAX, PORADY DLA PRZEBYWAJĄCYCH W NIEMCZECH i LUKSEMBURGU, JAK TELEFONOWAĆ DO POLSKI?).

Na końcu przygotowaliśmy słownik trudnych pojęć i wyrazów, które pojawiają się w różnych tekstach i mogą niekiedy utrudniać właściwe zrozumienie treści (SŁOWNIK TRUDNYCH OKREŚLEŃ używanych na naszej stronie).

Strona PORADY DLA OPIEKUNEK jest ustawicznie rozbudowywana. Jeżeli ktoś pragnie podzielić się z nami swoimi cennymi uwagami, spostrzeżeniami lub dodać coś ciekawego do treści tej strony, to prosimy o kontakt na podany adres e-mail: hurt@ambercare.pl

Każda Opiekunka (lub Opiekun), która/-y zdecyduje się towarzyszyć naszym Podopiecznym w okresie ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i Nowego Roku otrzyma dodatkowo Premią Świąteczną w wysokości 250 euro netto.
Premia dotyczy dni 24, 25, 26 grudnia 2019 oraz 31 grudnia 2019  i 1 stycznia 2020. 

Dodatkowo, jeżeli Opiekunka lub Opiekun pozostanie w tym okresie na zleceniu dłużej niż trzy miesiące to do Premii dodamy dodatkowe 50 euro netto więcej.
Tym samym, jeżeli Opiekunka lub Opiekun pozostanie na zleceniu w Święta i Nowy Rok pozostając na zleceniu 3 miesiące to otrzyma 300 euro netto. 

 

Ambercare24 z nami  zawsze warto!

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń