Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Porady dla opiekunek

Na stronie PORADY DLA OPIEKUNEK każdy znajdzie coś dla siebie. Głównym zamierzeniem jest przedstawienie wszystkiego z czym Opiekunka lub Opiekun Osób Starszych może zetknąć się podczas swojej pracy. Dodatkowo prezentujemy moc różnego rodzaju porad z życia codziennego i prac domowych.

Tak więc, można znaleźć tu dużo fachowych porad jak opiekować się osobą starszą, leżącą, posiadającą problemy z poruszaniem się (patrz: PORADY ZAWODOWE DLA OPIEKUNÓW), propozycje posiłków dla osób starszych (patrz: PORADY KULINARNE Z PRZEPISAMI), jakie diety stosować w określonych schorzeniach wraz z poradami dietetyków i prawdziwych praktyków (patrz: DIETY W OKREŚLONYCH SCHORZENIACH).

Dla osób pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu popularnych czynności domowych przygotowaliśmy szereg porad z dbaniem o urodę włącznie (patrz: PRAKTYCZNE PORADY DOMOWE), a dla tych co cenią codzienną gimnastykę lub chcą poznać tradycję kraju, w którym pracują, mamy mnóstwo ciekawych spostrzeżeń naszych Opiekunek i Opiekunów (patrz: ĆWICZENIA I RELAX, PORADY DLA PRZEBYWAJĄCYCH W NIEMCZECH i LUKSEMBURGU, JAK TELEFONOWAĆ DO POLSKI?).

Na końcu przygotowaliśmy słownik trudnych pojęć i wyrazów, które pojawiają się w różnych tekstach i mogą niekiedy utrudniać właściwe zrozumienie treści (SŁOWNIK TRUDNYCH OKREŚLEŃ używanych na naszej stronie).

Strona PORADY DLA OPIEKUNEK jest ustawicznie rozbudowywana. Jeżeli ktoś pragnie podzielić się z nami swoimi cennymi uwagami, spostrzeżeniami lub dodać coś ciekawego do treści tej strony, to prosimy o kontakt na podany adres e-mail: hurt@ambercare.pl

 

Wyjedź z nami i skorzystaj z naszych premii! 

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mail!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

E-mail: rekrutacja@ambercare24.pl

pon-pt  8:00 – 16:00 

 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń