Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Niemcy. Uspokajamy, w Niemczech nie ma obowiązku kwarantanny.

W związku z licznymi telefonami chcielibyśmy uspokoić zainteresowanych wyjazdami do pracy w Niemczech. Na dzień obecny w Niemczech nie ma obowiązku odbywania kwarantanny dla osób, które wjechały lub wjeżdżają do Niemiec. Oczywiście trwają dyskusje i co jakiś czas pojawiają się różne propozycje. Ale jak na razie nie dotyczą one osób, których celem podróży jest legalna praca w Niemczech.

Ostatnio pojawił się temat wprowadzenia kwarantanny dla osób przybywających do Niemiec tylko droga lotniczą. Nie mamy informacji, aby ograniczenie takie zostało wprowadzone.

Znany dziennik niemiecki Der Spiegel w jednym ze swoich artykułów napisał, że Niemcy mogą „przymknąć granice” dla obywateli z Polski, Czech, Belgii i Holandii. Będą oni mogli wjechać do Niemiec tylko wtedy, gdy przedstawią ważny cel podróży. Na dzień dzisiejszy nie posiadamy informacji czy taki projekt w ogóle pojawił się w Bundestagu.

Przypominamy, że każdego dnia do Niemiec przybywa około 20 tysięcy osób! Dlatego, wprowadzenie kwarantanny na wzór Polski, byłoby dla nich prawdziwym wyzwaniem logistycznym. Większość z tych osób wjeżdża w celach zawodowych, więc jakiekolwiek zatrzymanie ich przez 2 tygodnie w domach, mogłoby spowodować jeszcze większą zapaść niż obecna, w gospodarce tego kraju.

Każdy nasz opiekun wyjeżdżający do pracy w Niemczech legitymuje się zleceniem wyjazdu z naszej firmy do konkretnego miejsca pracy w Niemczech. Nasza firma nie odnotowała z tego tytułu żadnych problemów na granicy lub w miejscu przebywania opiekuna.

Dzwoń do nas !

Promocja wakacyjna!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was dwa atrakcyjne bonusy w wysokości 150€ i 100€.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy że wyjedziesz na zlecenie w jednym z miesięcy wakacyjnych (czerwiec, lipiec lub sierpień) i pozostaniesz na zleceniu przez 3 kolejne miesiące. Otrzymasz wówczas jednorazowy bonus 150 €!

A jeśli chcesz pozostać na zleceniu tylko przez 2 miesiące otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 100 €!

Sprawdź nasze oferty, aby wybrać najlepsze zlecenie i skorzystać z premii!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

Biuro Ambercare24 jest czynne:

pon-pt  8:00 – 16:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń