Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Niemcy. Pani Kanclerz Angela Merkel podała, że zakazy nie zostaną zniesione do 19 kwietnia.

Pani Kanclerz Angela Merkel podała, że zakazy nie zostaną zniesione do 19 kwietnia. Obecne zmniejszenie ilości nowych przypadków wirusa COVID-19, musi zostać potwierdzone w dłuższym okresie. Zaapelowała do Niemców, aby mimo dobrej pogody nadal przestrzegali ograniczeń w wychodzeniu i kontaktowaniu się.

Ostanie publikacje o ustabilizowaniu się liczby nowych chorych, wzbudziły entuzjazm w części społeczeństwa, dający nadzieję na szybkie zniesienie dotkliwych ograniczeń. Jednak, jak mówią eksperci, nie jest to powód do wyciągania wniosków, że najgorsze już minęło.

Restrykcje na pewno będą obowiązywały w okresie najbliższych świąt. Zapowiadana dobra pogoda na święta, będzie sprzyjać spacerom. Dlatego media przestrzegają głośno przed rozluźnieniem zasad bezpieczeństwa. Święta Wielkanocne w Niemczech zawsze były obchodzone bardzo spontanicznie. Od lat były organizowane liczne festyny, jarmarki, spotkania rodzinne. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy.

Aby ostudzić zapał największych optymistów, media przypominają o konsekwencjach finansowych za złamanie nowych przepisów. Prasa donosi o licznych kontrolach w największych miastach Niemiec. W Berlinie dokonano 2 tys. kontroli a w Monachium 9 tys. kontroli. Już czytając takie nowiny można sie wystraszyć. Niedługo przekonamy się, czy ta strategia przyniesie efekty?

 

Dzwoń do nas !

Promocja wakacyjna!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was dwa atrakcyjne bonusy w wysokości 150€ i 100€.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy że wyjedziesz na zlecenie w jednym z miesięcy wakacyjnych (czerwiec, lipiec lub sierpień) i pozostaniesz na zleceniu przez 3 kolejne miesiące. Otrzymasz wówczas jednorazowy bonus 150 €!

A jeśli chcesz pozostać na zleceniu tylko przez 2 miesiące otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 100 €!

Sprawdź nasze oferty, aby wybrać najlepsze zlecenie i skorzystać z premii!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

Biuro Ambercare24 jest czynne:

pon-pt  8:00 – 16:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń