Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Polska. Kwarantanna dla przyjeżdżających z zagranicy ( źródło www.gov,p)

Od 27 marca 2020 r. każda osoba przekraczająca granicę, która pracuje w Niemczech i przyjeżdża do Polski, musi liczyć się z obowiązkiem odbycia 14-dniowej obowiązkowej kwarantanny. Od tego dnia osoby przekraczające granicę z Polską będą mogły zgłosić się do właściwego inspektora sanitarnego o wydanie zaświadczenia o odbywaniu kwarantanny na potrzeby pracodawcy.

Kwarantanna nie obejmie kierowców zawodowych, w tym kierowców pojazdów do 3,5 t, który przewożą towary i rzeczy w transporcie drogowym. Zasady zwolnienia kierowców z obowiązku kwarantanny są dostępne na stronie Ministerstwa Infrastruktury.

aktualizacja z dnia 31.03.2020 r.

Polska wprowadza kolejne obostrzenia w życiu codziennym w ramach walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Apelujemy o śledzenie stron internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i zapoznanie się ze szczegółami.

Z punktu widzenia osób podróżujących z Niemiec do Polski najważniejszą informacją jest wprowadzenie limitowania miejsc dla pasażerów u przewoźników prywatnych oraz bardziej restrykcyjne kontrole. W całym transporcie osób (publicznym i niepublicznym) od 2.04.2020 r. obowiązuje zasada „tyle pasażerów, ile połowa miejsc siedzących w pojeździe”.

Od 1.04.2020 r. rozszerzona zostaje także formuła kwarantanny: osoby, które od 1.04 zostaną skierowane do odbycia kwarantanny, będą poddane całkowitej izolacji na dwa tygodnie (także od swojej rodziny). Pozostawanie pod jednym adresem z osobą w kwarantannie, rozszerzy obowiązek 14-dniowej kwarantanny na wszystkich domowników pod danym adresem.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie: www.gov.pl/koronawirus

 

Wyjedź z nami i skorzystaj z naszych premii! 

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mail!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

E-mail: rekrutacja@ambercare24.pl

pon-pt  8:00 – 16:00 

 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń