Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Czy maski FFP2 skuteczniej chronią nas przed infekcją niż zwykłe maseczki?

Aby skuteczniej się chronić przed  zarażeniem Koronawirusem wiele osób w Niemczech nosi maski FFP2 podczas zakupów oraz w środkach komunikacji publicznej. W Bawarii noszenie masek FFP2 jest obowiązkowe od 18.01. podczas poruszania się w przestrzeni publicznej.

Maska typu FFP2 zawiera specjalną warstwę filtracyjną, która jest naładowana elektrostatycznie. To nie tylko przechwytuje większe cząsteczki, ale również usuwa znacznie mniejsze, ale niebezpieczne kropelki aerozolu z wdychanego i wydychanego powietrza. Istnieją maski FFP1, FFP2 iFFP3, gdzie liczba oznacza różną wydajność filtra: Maski FFP1 filtrują 80% lub więcej zanieczyszczeń w powietrzu oddechowym, maski FFP2 filtrują 94% lub więcej zanieczyszczeń i aerozoli, maski FFP3 filtrują do 99% zanieczyszczeń i aerozoli.  Jest to uproszczone przedstawienie wydajności filtra. Aby uchronić się przed SARS-CoV-2, należy używać co najmniej maski FFP2.

Eksperci od dawna są zgodni co do tego, że ryzyko zakażenia jest znacznie wyższe w pomieszczeniach niż na zewnątrz. Powodem tego, jest zapewne strach przed “wpadnięciem” w tzw. chmurę aerozolową. Powstaje ona u wszystkich w wyniku wydychania powietrza przed ustami i może zawierać cząsteczki koronawirusa osób zakażonych. Kiedy ludzie rozmawiają ze sobą, cząsteczki te są praktycznie wdmuchiwane w twarz rozmówcy.

Dzwoń do nas !

Promocja wakacyjna!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was dwa atrakcyjne bonusy w wysokości 150€ i 100€.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy że wyjedziesz na zlecenie w jednym z miesięcy wakacyjnych (czerwiec, lipiec lub sierpień) i pozostaniesz na zleceniu przez 3 kolejne miesiące. Otrzymasz wówczas jednorazowy bonus 150 €!

A jeśli chcesz pozostać na zleceniu tylko przez 2 miesiące otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 100 €!

Sprawdź nasze oferty, aby wybrać najlepsze zlecenie i skorzystać z premii!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

Biuro Ambercare24 jest czynne:

pon-pt  8:00 – 16:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń