Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Niemcy: Ograniczenia dotyczące szkół, sklepów i obiektów sportowych znacznie złagodzone, ale obowiązują ścisłe zasady higieny i odległości.

Spadek liczby infekcji i ustabilizowanie sytuacji, powodują że Niemcy znacznie łagodzą wprowadzone ograniczenia. 

Minimalna odległość (1,5 metra), noszenie masek zakrywających usta i nos w miejscach publicznych i sklepach, jak również ograniczenie kontaktu obowiązują do 5 czerwca. Nowością jest jednak to, że w związku z niższymi wskaźnikami zakażeń, powinno być teraz możliwe przebywanie w miejscach publicznych nie tylko z członkami własnego gospodarstwa domowego lub z inną osobą, ale także z osobą obcą.

Szkoły otwierają się stopniowo. Dzieci, które nie mogły uczestniczyć w lekcjach w ostatnich tygodniach ze względu na swoją trudną sytuację domową lub brak odpowiedniego sprzętu komputerowego w domu, powinny otrzymać specjalne wsparcie. Opieka nad dziećmi będzie zapewniona od 11 maja. Elastycznie  i stopniowo rozszerzana będzie opieka w nagłych wypadkach na większą liczbę dzieci. Należą do nich dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych lub językowych, dzieci żyjące w ciasnych mieszkaniach oraz dzieci, które są objęte nadzorem kuratorskim przez sądy rodzinne oraz dzieci mieszkające w domach dziecka.

Wszystkie sklepy można otwierać bez ograniczeń, ale zgodnie z restrykcyjnymi zasadami higieny.

Pacjenci w klinikach oraz mieszkańcy domów spokojnej starości i domów opieki lub instytucji dla niepełnosprawnych mogą byc odwiedzani przez najbliższych członków rodziny w ograniczonej liczbie wizyt i osób.

Zawody i treningi sportowe grupowe i rekreacyjne na świeżym powietrzu mogą być stopniowo wznawiane.

Bundesliga może grać ponownie od drugiej połowy maja.

Gastronomia: Poszczególne landy niemieckie powinny samodzielnie decydować  w przypadku stopniowych otwierania, uwzględniając ilość występowania infekcji i specyfiki danego landu.

 

Dzwoń do nas !

Promocja wakacyjna!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was dwa atrakcyjne bonusy w wysokości 150€ i 100€.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy że wyjedziesz na zlecenie w jednym z miesięcy wakacyjnych (czerwiec, lipiec lub sierpień) i pozostaniesz na zleceniu przez 3 kolejne miesiące. Otrzymasz wówczas jednorazowy bonus 150 €!

A jeśli chcesz pozostać na zleceniu tylko przez 2 miesiące otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 100 €!

Sprawdź nasze oferty, aby wybrać najlepsze zlecenie i skorzystać z premii!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

Biuro Ambercare24 jest czynne:

pon-pt  8:00 – 16:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń