Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Rola witaminy D w przebiegu infekcji spowodowanej Covid-19!

Przeprowadzone dotychczas badania wskazują na fakt, że niedobór witaminy D może być  związany z cięższym przechodzeniem infekcji spowodowanej Koronawirusem. Nie oznacza to jednak, że niedobór witaminy D jest przyczyną ciężkiego przebiegu infekcji. Wydaje się raczej, że wielu pacjentów z Covid 19 cierpi na choroby współistniejące, które często są związane z niedoborem witaminy D. Należą do nich otyłość i cukrzyca typu 2. Badania przeprowadzone na uniwersytecie we Francji i Hiszpanii sugerują, że osoby zarażone COVID-19 odnoszą korzyści z podawania witaminy D. Jednak ze względu na małą liczbę uczestników, badania te nie są uznawane za rozstrzygające. Odpowiedz na pytanie, czy witamina D rzeczywiście chroni przed ciężkim przebiegiem infekcji Covid-19,  jest po prostu niemożliwe do stwierdzenia w tym momencie.  Nauka obecnie podchodzi z dystansem do  nadmiernie wygórowanych oczekiwań co do roli witaminy D w zakresie ochrony przed innymi chorobami.

Radzimy, aby porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą o witaminie D, która ma kluczowe znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu Naszego ciała i sprawdzić ewentualne jej niedobry w organizmie.
Jest szczególnym przypadkiem. Tak naprawdę nie jest to w ogóle witamina, ponieważ organizm może ją również sam wytwarzać.

Wraz z pożywieniem przyjmujemy tylko około jednej piątej tej witaminy. Jednak organizm potrzebuje promieniowania UV, aby się odbudować.

Dlatego wychodź z domu i spaceruj codziennie!

Promieniowanie słoneczne w naszej strefie klimatycznej jest wystarczające do wytworzenia witaminy w lecie. W okresie zimowym musimy się wspomagać suplementacją. Na starość, niestety ten mechanizm nie działa już tak dobrze. Naukowcy koncentrują obecnie swoją uwagę na tej witaminie.
Wstępne badania sugerują, że pacjenci z niskim poziomem witaminy D we krwi, są bardziej narażeni na rozwój choroby Covid-19.

 

Dzwoń do nas !

Promocja wakacyjna!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was dwa atrakcyjne bonusy w wysokości 150€ i 100€.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy że wyjedziesz na zlecenie w jednym z miesięcy wakacyjnych (czerwiec, lipiec lub sierpień) i pozostaniesz na zleceniu przez 3 kolejne miesiące. Otrzymasz wówczas jednorazowy bonus 150 €!

A jeśli chcesz pozostać na zleceniu tylko przez 2 miesiące otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 100 €!

Sprawdź nasze oferty, aby wybrać najlepsze zlecenie i skorzystać z premii!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

Biuro Ambercare24 jest czynne:

pon-pt  8:00 – 16:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń