Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Dużo nowych ofert każdego dnia

AMBERCARE24 każdego dnia posiada kilkanaście nowych, atrakcyjnych ofert pracy. Wszystkie oferty publikowane są na naszej stronie www.ambercare24.pl w zakładce OFERTY PRACY. Każda oferta jest dokładnie opisana, podane jest wynagrodzenie za pracę w Euro netto, czyli tyle ile Opiekunka otrzymuje “na rękę”. Oferty posiadają numery kolejne a w ich opisie jest wyszczególnione imię i telefon do koordynatorki, która daną ofertą przedstawia. Osoba zainteresowana pracą może wyszukać sobie ” dopasowaną ” do swoich umiejętności i oczekiwań ofertę i zgłosić się do niej telefonicznie lub E-mailem. Wszystkie oferty są sprawdzone i dokładnie opisane.

Osoby zgłaszające się do firmy będą otrzymywały oferty automatycznie. Nasi pracownicy będą błyskawicznie oddzwaniać do nich, przedstawiając im wszystkie oferty dostosowane do ich oczekiwań i umiejętności.

Oferty podzielone są na grupy ze względu na : wymaganą znajomość języka niemieckiego, rejon wykonywania pracy w Niemczech lub Luksemburgu, pracę dla kobiety opiekunki lub mężczyzny jako opiekuna.

Określenie SUPER OFERTA oznacza ofertę, która jest bardzo atrakcyjna dla Kandydata. Jej atrakcyjność może wynikać z wielu czynników np.: wysokiej stawki, prostych czynności przy Podopiecznym, atrakcyjnej lokalizacji, itp. Dopisek plus BONUS określa dodatkową kwotę jaką Opiekunka lub Opiekun otrzyma niezależnie od ustalonej kwoty.

Zapraszamy do częstego odwiedzania zakładki OFERTY PRACY każdego dnia i szukania dla siebie wymarzonej posady.

Dzwoń do nas !

Promocja wakacyjna!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was dwa atrakcyjne bonusy w wysokości 150€ i 100€.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy że wyjedziesz na zlecenie w jednym z miesięcy wakacyjnych (czerwiec, lipiec lub sierpień) i pozostaniesz na zleceniu przez 3 kolejne miesiące. Otrzymasz wówczas jednorazowy bonus 150 €!

A jeśli chcesz pozostać na zleceniu tylko przez 2 miesiące otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 100 €!

Sprawdź nasze oferty, aby wybrać najlepsze zlecenie i skorzystać z premii!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

Biuro Ambercare24 jest czynne:

pon-pt  8:00 – 16:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń