Ponad

120

Ofert Pracy

Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00

 

Dużo nowych ofert każdego dnia

AMBERCARE24 każdego dnia posiada kilkanaście nowych, atrakcyjnych ofert pracy. Wszystkie oferty publikowane są na naszej stronie www.ambercare24.pl w zakładce OFERTY PRACY. Każda oferta jest dokładnie opisana, podane jest wynagrodzenie za pracę w Euro netto, czyli tyle ile Opiekunka otrzymuje “na rękę”. Oferty posiadają numery kolejne a w ich opisie jest wyszczególnione imię i telefon do koordynatorki, która daną ofertą przedstawia. Osoba zainteresowana pracą może wyszukać sobie ” dopasowaną ” do swoich umiejętności i oczekiwań ofertę i zgłosić się do niej telefonicznie lub E-mailem. Wszystkie oferty są sprawdzone i dokładnie opisane.

Osoby zgłaszające się do firmy będą otrzymywały oferty automatycznie. Nasi pracownicy będą błyskawicznie oddzwaniać do nich, przedstawiając im wszystkie oferty dostosowane do ich oczekiwań i umiejętności.

Oferty podzielone są na grupy ze względu na : wymaganą znajomość języka niemieckiego, rejon wykonywania pracy w Niemczech lub Luksemburgu, pracę dla kobiety opiekunki lub mężczyzny jako opiekuna.

Określenie SUPER OFERTA oznacza ofertę, która jest bardzo atrakcyjna dla Kandydata. Jej atrakcyjność może wynikać z wielu czynników np.: wysokiej stawki, prostych czynności przy Podopiecznym, atrakcyjnej lokalizacji, itp. Dopisek plus BONUS określa dodatkową kwotę jaką Opiekunka lub Opiekun otrzyma niezależnie od ustalonej kwoty.

Zapraszamy do częstego odwiedzania zakładki OFERTY PRACY każdego dnia i szukania dla siebie wymarzonej posady.

Każda Opiekunka (lub Opiekun), która/-y zdecyduje się towarzyszyć naszym Podopiecznym w okresie ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i Nowego Roku otrzyma dodatkowo Premią Świąteczną w wysokości 250 euro netto.
Premia dotyczy dni 24, 25, 26 grudnia 2019 oraz 31 grudnia 2019  i 1 stycznia 2020. 

Dodatkowo, jeżeli Opiekunka lub Opiekun pozostanie w tym okresie na zleceniu dłużej niż trzy miesiące to do Premii dodamy dodatkowe 50 euro netto więcej.
Tym samym, jeżeli Opiekunka lub Opiekun pozostanie na zleceniu w Święta i Nowy Rok pozostając na zleceniu 3 miesiące to otrzyma 300 euro netto. 

 

Ambercare24 z nami  zawsze warto!

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń