Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Najwyższe zarobki na rynku opieki

Od lat staramy się płacić naszym Opiekunkom i Opiekunom najwyższe stawki. Wysokie wynagrodzenie jest oczywiście motywacją do pracy i zapewnia maksymalną satysfakcję. Codziennie posiadamy kilkanaście nowych ofert pracy, więc KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. Zróżnicowanie ofert pracy wynika z prostego faktu, że w opiece nie ma identycznych posad, identycznego zakresu obowiązków i identycznego stanu fizycznego Podopiecznego. Można znaleźć jednakże pewne podobieństwa wspólne dla wszystkich ofert.

W opiece największy wpływ na zarobki mają: znajomość języka niemieckiego Opiekunki lub Opiekuna oraz zakres czynności wykonywanych przy Podopiecznym. Regułą jest, że im lepsza znajomość niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie i większy wybór ofert.

Na zarobki wpływają także inne cechy oferty: doświadczenie Opiekunki lub Opiekuna, posiadanie prawa jazdy, ukończone kursy …, ale także zwykłe życiowe umiejętności: doświadczenie w prowadzeniu domu, motywacja do pracy, pracowitość….

To wszystko daje możliwość bardzo elastycznego podejścia do wyboru oferty.

Czasami wysoka motywacja i gotowość podjęcia wyzwania, więcej znaczą niż umiejętności, które zazwyczaj nabywa się w trakcie pracy.

Dzwoń do nas !

Sprawdź aktualne premie i bonusy!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

BIURO CZYNNE

pon-pt  8:00 – 17:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń