Ponad

120

Ofert Pracy

Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00

 

Najwyższe zarobki na rynku opieki

Od lat staramy się płacić naszym Opiekunkom i Opiekunom najwyższe stawki. Wysokie wynagrodzenie jest oczywiście motywacją do pracy i zapewnia maksymalną satysfakcję. Codziennie posiadamy kilkanaście nowych ofert pracy, więc KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. Zróżnicowanie ofert pracy wynika z prostego faktu, że w opiece nie ma identycznych posad, identycznego zakresu obowiązków i identycznego stanu fizycznego Podopiecznego. Można znaleźć jednakże pewne podobieństwa wspólne dla wszystkich ofert.

W opiece największy wpływ na zarobki mają: znajomość języka niemieckiego Opiekunki lub Opiekuna oraz zakres czynności wykonywanych przy Podopiecznym. Regułą jest, że im lepsza znajomość niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie i większy wybór ofert.

Na zarobki wpływają także inne cechy oferty: doświadczenie Opiekunki lub Opiekuna, posiadanie prawa jazdy, ukończone kursy …, ale także zwykłe życiowe umiejętności: doświadczenie w prowadzeniu domu, motywacja do pracy, pracowitość….

To wszystko daje możliwość bardzo elastycznego podejścia do wyboru oferty.

Czasami wysoka motywacja i gotowość podjęcia wyzwania, więcej znaczą niż umiejętności, które zazwyczaj nabywa się w trakcie pracy.

Każda Opiekunka (lub Opiekun), która/-y zdecyduje się towarzyszyć naszym Podopiecznym w okresie ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i Nowego Roku otrzyma dodatkowo Premią Świąteczną w wysokości 250 euro netto.
Premia dotyczy dni 24, 25, 26 grudnia 2019 oraz 31 grudnia 2019  i 1 stycznia 2020. 

Dodatkowo, jeżeli Opiekunka lub Opiekun pozostanie w tym okresie na zleceniu dłużej niż trzy miesiące to do Premii dodamy dodatkowe 50 euro netto więcej.
Tym samym, jeżeli Opiekunka lub Opiekun pozostanie na zleceniu w Święta i Nowy Rok pozostając na zleceniu 3 miesiące to otrzyma 300 euro netto. 

 

Ambercare24 z nami  zawsze warto!

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń