Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Najwyższe zarobki na rynku opieki

Od lat staramy się płacić naszym Opiekunkom i Opiekunom najwyższe stawki. Wysokie wynagrodzenie jest oczywiście motywacją do pracy i zapewnia maksymalną satysfakcję. Codziennie posiadamy kilkanaście nowych ofert pracy, więc KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. Zróżnicowanie ofert pracy wynika z prostego faktu, że w opiece nie ma identycznych posad, identycznego zakresu obowiązków i identycznego stanu fizycznego Podopiecznego. Można znaleźć jednakże pewne podobieństwa wspólne dla wszystkich ofert.

W opiece największy wpływ na zarobki mają: znajomość języka niemieckiego Opiekunki lub Opiekuna oraz zakres czynności wykonywanych przy Podopiecznym. Regułą jest, że im lepsza znajomość niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie i większy wybór ofert.

Na zarobki wpływają także inne cechy oferty: doświadczenie Opiekunki lub Opiekuna, posiadanie prawa jazdy, ukończone kursy …, ale także zwykłe życiowe umiejętności: doświadczenie w prowadzeniu domu, motywacja do pracy, pracowitość….

To wszystko daje możliwość bardzo elastycznego podejścia do wyboru oferty.

Czasami wysoka motywacja i gotowość podjęcia wyzwania, więcej znaczą niż umiejętności, które zazwyczaj nabywa się w trakcie pracy.

Dzwoń do nas !

Promocja wakacyjna!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was dwa atrakcyjne bonusy w wysokości 150€ i 100€.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy że wyjedziesz na zlecenie w jednym z miesięcy wakacyjnych (czerwiec, lipiec lub sierpień) i pozostaniesz na zleceniu przez 3 kolejne miesiące. Otrzymasz wówczas jednorazowy bonus 150 €!

A jeśli chcesz pozostać na zleceniu tylko przez 2 miesiące otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 100 €!

Sprawdź nasze oferty, aby wybrać najlepsze zlecenie i skorzystać z premii!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

Biuro Ambercare24 jest czynne:

pon-pt  8:00 – 16:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń