Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Proste i błyskawiczne załatwianie formalności

Nasza firma błyskawicznie załatwia formalności. Wystarczy telefon kontaktowy lub E-mail, a resztę załatwimy za Ciebie.

Pomocny bywa E-mail, więc jeżeli nie posiadasz własnego adresu, to skorzystaj z pomocy drugiej osoby posiadającej adres i dostęp do komputera.

Przed rozmową z nami przygotuj podstawowe dokumenty pozwalające sprawdzić Twoją tożsamość, umiejętności i kwalifikacje (jeżeli posiadasz certyfikaty i dyplomy) lub telefony z referencjami do rodzin u których pracowałaś /-eś. Pamiętaj, rodziny w Niemczech i Luksemburgu błyskawicznie decydują się na Opiekuna ze sprawdzonymi referencjami !

Ważne, abyś posiadał aktualne, wyraźne, dobrej jakości zdjęcie. Jeżeli nie posiadasz zdjęcia poproś, aby ktoś bliski zrobił Ci zdjęcie telefonem. Pamiętaj, że dobre, czytelne zdjęcia wychodzą najlepiej na jasnym tle w świetle dziennym, rozproszonym (unikaj bezpośredniego, mocnego słońca i mrocznych pomieszczeń, nie stosuj ostrego makijażu – rada dla pań, bądź jak najbardziej naturalną osobą, uśmiechniętą, sympatyczną ). Ważne, na zdjęciu nie może być osób drugich, ulubionych zwierzaków lub innych domowników.

Końcowym etapem jest rozmowa w języku niemieckim. Jeśli nie używałaś/-eś dłuższy czas języka niemieckiego, przypomnij sobie podstawowe zwroty dotyczące prowadzenia domu oraz opieki nad osobą starszą.  Rozmowa kwalifikacyjna jest krótka i rzeczowa, a dotyczy wyłącznie Twojego doświadczenia w pracy przy opiece nad osobami starszymi i Twoich umiejętności zrozumienia i mówienia po niemiecku.

Później możesz spodziewać się już tylko ofert pracy ….

 

Wyjedź z nami i skorzystaj z naszych premii! 

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mail!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

E-mail: rekrutacja@ambercare24.pl

pon-pt  8:00 – 16:00 

 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń