Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Proste i błyskawiczne załatwianie formalności

Nasza firma błyskawicznie załatwia formalności. Wystarczy telefon kontaktowy lub E-mail, a resztę załatwimy za Ciebie.

Pomocny bywa E-mail, więc jeżeli nie posiadasz własnego adresu, to skorzystaj z pomocy drugiej osoby posiadającej adres i dostęp do komputera.

Przed rozmową z nami przygotuj podstawowe dokumenty pozwalające sprawdzić Twoją tożsamość, umiejętności i kwalifikacje (jeżeli posiadasz certyfikaty i dyplomy) lub telefony z referencjami do rodzin u których pracowałaś /-eś. Pamiętaj, rodziny w Niemczech i Luksemburgu błyskawicznie decydują się na Opiekuna ze sprawdzonymi referencjami !

Ważne, abyś posiadał aktualne, wyraźne, dobrej jakości zdjęcie. Jeżeli nie posiadasz zdjęcia poproś, aby ktoś bliski zrobił Ci zdjęcie telefonem. Pamiętaj, że dobre, czytelne zdjęcia wychodzą najlepiej na jasnym tle w świetle dziennym, rozproszonym (unikaj bezpośredniego, mocnego słońca i mrocznych pomieszczeń, nie stosuj ostrego makijażu – rada dla pań, bądź jak najbardziej naturalną osobą, uśmiechniętą, sympatyczną ). Ważne, na zdjęciu nie może być osób drugich, ulubionych zwierzaków lub innych domowników.

Końcowym etapem jest rozmowa w języku niemieckim. Jeśli nie używałaś/-eś dłuższy czas języka niemieckiego, przypomnij sobie podstawowe zwroty dotyczące prowadzenia domu oraz opieki nad osobą starszą.  Rozmowa kwalifikacyjna jest krótka i rzeczowa, a dotyczy wyłącznie Twojego doświadczenia w pracy przy opiece nad osobami starszymi i Twoich umiejętności zrozumienia i mówienia po niemiecku.

Później możesz spodziewać się już tylko ofert pracy ….

Dzwoń do nas !

Promocja wakacyjna!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przygotowaliśmy dla Was dwa atrakcyjne bonusy w wysokości 150€ i 100€.

Co zrobić, aby je otrzymać?

Wystarczy że wyjedziesz na zlecenie w jednym z miesięcy wakacyjnych (czerwiec, lipiec lub sierpień) i pozostaniesz na zleceniu przez 3 kolejne miesiące. Otrzymasz wówczas jednorazowy bonus 150 €!

A jeśli chcesz pozostać na zleceniu tylko przez 2 miesiące otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 100 €!

Sprawdź nasze oferty, aby wybrać najlepsze zlecenie i skorzystać z premii!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

Biuro Ambercare24 jest czynne:

pon-pt  8:00 – 16:00 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń