Ponad

120

Ofert Pracy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

 

Najwyższe zarobki na rynku opieki

Od lat staramy się płacić naszym Opiekunkom i Opiekunom najwyższe stawki. Wysokie wynagrodzenie jest oczywiście motywacją do pracy i zapewnia maksymalną satysfakcję. Codziennie posiadamy kilkanaście nowych ofert pracy, więc KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. Zróżnicowanie ofert pracy wynika z prostego faktu, że w opiece nie ma identycznych posad, identycznego zakresu obowiązków i identycznego stanu fizycznego Podopiecznego. Można znaleźć jednakże pewne podobieństwa wspólne dla wszystkich ofert.

W opiece największy wpływ na zarobki mają: znajomość języka niemieckiego Opiekunki lub Opiekuna oraz zakres czynności wykonywanych przy Podopiecznym. Regułą jest, że im lepsza znajomość niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie i większy wybór ofert.

Na zarobki wpływają także inne cechy oferty: doświadczenie Opiekunki lub Opiekuna, posiadanie prawa jazdy, ukończone kursy …, ale także zwykłe życiowe umiejętności: doświadczenie w prowadzeniu domu, motywacja do pracy, pracowitość….

To wszystko daje możliwość bardzo elastycznego podejścia do wyboru oferty.

Czasami wysoka motywacja i gotowość podjęcia wyzwania, więcej znaczą niż umiejętności, które zazwyczaj nabywa się w trakcie pracy.

 

Wyjedź z nami i skorzystaj z naszych premii! 

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mail!

+48 730 49 77 70

+48 730 49 77 71

E-mail: rekrutacja@ambercare24.pl

pon-pt  8:00 – 16:00 

 

Promocja
↑ Zwiń↓ Rozwiń